info [at] Vaccum.ir 09126953281

بازار پک

بزرگترین دایرکتوری دستگاه های بسته بندی ، چاپ و مواد مصرفی

دستگاه تاریخ زن

دستگاه تاریخ زن

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • http://gostaraan.com
  • دستگاه های بسته بندی دستگاه تاریخ زن
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۴/۱۲/۲۳
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۳/۱۵

دستگاه تاریخ زن :

از دستگاه تاریخ‌زن برای چاپ اطلاعاتی مانند: تاریخ تولید، تاریخ انقضا، شماره، قیمت و… در انواع صنایع بسته بندی و یا داروسازی استفاده می‌شود. دستگاه‌های تاریخ‌زن قابلیت چاپ بر روی کیسه‌های پلاستیکی، بسته‌های دارویی، شیشه و قوطی‌های کنسرو را دارند. دستگاه‌های تاریخ‌زن انواع مختلفی از نظر نحوه‌ی کارکرد دارند.

توضیحات تکمیلی :

این دستگاه قابلیت چاپ تاریخ تولید، تاریخ انقضا، قسمت، سری ساخت و وزن را بر روی محصول دارد. دستگاه تاریخ زن در انواع و قیمت های متفاوت بسته به نیاز مصرف کنندخ عرضه می شود. لازم به ذکر است این دستگاه قابلیت چاپ به دو زبان فارسی و انگلیسی را دارد.
دستگاه تاریخ زن مستقیم:
این نوع دستگاه تاریخ‌زن در ارتباط مستقیم با محصول کار چاپ خود را انجام می‌دهد. این نوع دستگاه‌های تاریخ‌زن معمولا شامل تعدادی قطعه‌های فلزی مهر مانند هستند که به جوهر آغشته شده و با برخورد به سطح محصول اعداد و حروف را روی آن چاپ می‌کند.
دستگاه تاریخ‌زن غیرمستقیم:
این نوع دستگاه تاریخ‌زن در تماس مستقیم با محصول نیست و معمولا به وسیله لیزر یا اسپری کردن مطالب مورد نظر را بر روی بسته یا محصول چاپ می‌کند. همچنین این دستگاه‌ها شامل سنسورهایی است که ورود بسته را به محل چاپ کردن اطلاع داده تا دستگاه تاریخ‌زن کار خود را آغاز کند.
دستگاه تاریخ زن اتوماتیک :
انواع دیگری از دستگاه‌های تاریخ‌زن موجود است که به نوعی زیر مجموعه‌ی این دو نوع گروه محسوب می‌شود. انواعی مانند دستگاه تاریخ‌زن اتوماتیک که انسان در عملکرد آن دخالتی ندارد. نوع دیگر دستگاه تاریخ‌زن نیمه اتوماتیک است که نیاز به نظارت انسان در ورود و خروج بسته دارد اما تمام فرایند به صورت خودکار انجام می‌شود. نوع دیگر آن دستی است که نیازمند دخالت کامل انسان دارد.